Broneerimise juhend

Loe lisaks: broneerimise üldtingimused

Sõidukid, millele saab aja broneerida

Meie veebiteenuse kaudu saab broneerida aja nii korralisele ülevaatusele kui ka korduvülevaatusele.

Aja broneerimisel saab teenuste eest tasuda teeninduspunktis ülevaatuse käigus.

Sisestage sõiduki registreerimisnumber, seejärel valige sõiduki tüüp. Lehe allosas lisage sõiduki kasutuselevõtu aasta ning sõiduki kütuseliik. Haagise puhul valige kütuseliigi valikust: puudub. Seejärel vajutage "Vali teenus"

Valige teenused

Aja broneerimise süsteem pakub sõidukile sobivaid teenuseid. Valige sobilik teenus või teenused ja vajutage "Vali ülevaatuspunkt".

Valige ülevaatuspunkt

Sisestage linn, aadress või ülevaatuspunkti nimi ja vajutage "Otsi". Seejärel loetletakse piirkonna kõik ülevaatuspunktid, mis teie valitud teenuseid pakuvad. Valige soovitud ülevaatuspunkt ja vajutage "Vali aeg".

Valige aeg

Saate sirvida vabu aegu päeva või kuu vaates. Päeva valimisel kuvatakse teie valiku kohaselt hommikupoolsed, päevased või õhtupoolsed vabad ajad.

Aeg ja hind tabelis: 

  • Roheline aeg - tavahinnaga aeg                                                               

  • Kollane aeg - erihinnaga aeg

                                                                           

Pärast aja valimist kuvatakse broneerimise kokkuvõte.

Jätkamiseks valige " Täida kontaktandmed". Sisestage kontaktandmed broneerimise kinnitamiseks ja võimalikeks muudatusteks. Sisestage vähemalt nimi ja telefon, et saaksime teile saata elektroonilise tellimuse kinnituse. Kontaktandmete abil saame teiega ühendust võtta, kui peame mingil põhjusel broneeritud aega muutma.

Märkige, kas soovite edaspidi saada ülevaatuse meeldetuletust ning infot muude teenuste kohta.

Kontrollige andmeid

Kontrollige aknas "Kokkuvõte", kas broneeringu andmed on õiged. Saate tagasi minna andmeid muutma nupu "Muuda" või lehe ülaservas asuvate ikoonide abil. Kui olete andmed üle kontrollinud, vajutage "Kinnita broneering".

Broneeringu kinnitus

Broneeringu kinnituse lehel näete broneerimisnumbrit, mille abil saate hiljem broneeringut muuta. Broneeringute eest saab tasuda ülevaatuspunktis kohapeal.

Broneeringu peatamine

Kuni kinnitamiseni saab broneerimisprotsessi mis tahes hetkel peatada, vajutades nuppu "Tühista".

Broneeringu muutmine/tühistamine

Sisestage perekonnanimi ja broneerimisnumber lingil "Muuda Broneeringut". Saate vahetada ülevaatuspunkti ja aega või broneering tühistada.

 

Kas soovid broneerida aega?

Kus on lähim ülevaatuspunkt?