Broneerimise üldtingimused

Loe lisaks: broneerimise juhend

Üldist

Broneerimistingimused puudutavad nii internetis iseteeninduse kaudu kui ka meie klienditeeninduse abil tehtud broneeringuid.

Teenuse tingimustega nõustumine

Andmete kasutamine

Broneeringu andmeid kasutatakse ainult antud ühekordse teenuse jaoks ja seda vaid teenuse broneerimisel ning neid andmeid ei kasutata turunduse eesmärgil ega edastata kolmandale osapoolele. Broneeringu sooritamisel meie kodulehel on vajalik vabatahtlikult esitada teatud isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit.

Andmete kaitse

Kogutud broneeringu andmeid käsitleme kui konfidentsiaalset infot. Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud andmeid on võimalik kliendi soovil kontrollida, muuta ning kustutada, selleks tuleb võtta meiega ühendust aadressil a-ulevaatus@a-ulevaatus.ee. Kliendi taotlusele kohustume vastama kahe nädala jooksul alates taotluse esitamisest. Enne  vastava teabe jagamist peame veenduma isikusamasuses. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Privaatsuspoliitika

Broneeringu sooritamisel  ja andmete sisestamisel kinnitate, et olete tutvunud broneerimistingimustega ja nõustute neid täitma. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta ning vastava info avaldame kodulehel www.a-ülevaatus.ee.

Kõigi privaatsuspoliitika kohta tekkivate küsimustega palume võtta meiega ühendust aadressil klienditeenindus@a-ulevaatus.ee.

Küpsiste kasutamine


Kasutame küpsiseid kodulehe paremaks toimimiseks. Küpsised on väiksesed tekstifailid, mis on brauseri ja serveri vahel jagatud.
Kasutame Google Analyticsi, et analüüsida oma saidi kasutamist. Google'ile saadetavad andmed on anonüümsed.

Ülevaatuse aeg

Kontrollige ülevaatusaega alati oma registreerimistunnistuselt.

Teenuste valimine

Kontrollige, et kuvatud sõiduki andmed vastaks teie sõiduki andmetele. Aega saab broneerida nii korralisele ülevaatusele kui ka korduvülevaatusele.

Broneering ja selle kinnitus

Broneering loetakse siduvaks juhul, kui see on kinnitatud ja teile on saadetud broneerimise kinnitus. Broneerimise kinnitus võidakse esitada suuliselt või elektroonilisel teel broneerimissüsteemi kaudu e-posti või tekstsõnumiga.

Broneeringu eest tasumine

Broneeringu eest on võimalik tasuda tehnoülevaatuspunktis kohapeal kas sularahas või maksekaardiga.

Broneeringu aja ja sisu muutmine

 

Tasumata broneering

Tasumata broneeringu saab vabalt üle viia mis tahes ajale.

Saabumine

Ülevaatust püütakse alustada broneerimise kinnituses nimetatud ajal. Tulge vajalike dokumentide vormistamiseks ülevaatuspunkti 10-15 minutit enne broneeritud aega. See aitab tagada ülevaatuse alustamise õigel ajal.

Aja tühistamine ja kohale mittetulemine

Aja võib tühistada mis tahes hetkel enne broneeritud aega. Õigeaegselt kohale mittetulemine tühistab broneeringu.