Miks sõiduki kontroll?

Kuus olulist põhjust, miks valida sõiduki kontroll meie juures:

Ohutum sõita

Sõiduki seisukorra kontroll on usaldusväärne viis teha kindlaks sõiduki tegelik seisukord ning leida võimalikud vead juba enne nende ilmnemist.

Keskkonnasäästlikum

Sõiduki seisukorra kontroll teeb kindlaks, kas sõiduk põhjustab ohtlikku keskkonnasaastet.

Kasutuskulude kokkuhoid

Sõiduki seisukorra kontroll võimaldab hoida kokku kasutuskulusid. Näiteks võivad tähelepanuta jääda kütusesüsteemi vead.

Turvaline autotehing

Sõiduki seisukorra kontroll võimaldab kasutatud sõidukit turvalisemalt osta ja müüa. Kontrolli läbimine muudab ostmise ohutumaks ja lihtsustab otsustamist: teate kindlalt, et sõiduki hind ja seisukord vastavad tegelikkusele. Sõiduki seisukorra kontrolli võivad usaldada nii auto müüja, kui ka ostja.

Remondivajaduse planeerimine

Sõiduki seisukorra kontroll võimaldab peale otseste remondivajaduste kindlaks teha ka tulevased tekkida võivad probleemid. Sõiduki seisukorra kontrolli abil saab võimalikeks remonditöödeks valmis olla ja neid juba aegsasti planeerida.

Auto väärtus kasvab

Sõiduki seisukorra erapooletu kontroll suurendab auto väärtust. See on nii müüja kui ka ostja huvides. Uuringute kohaselt valib 80% inimestest meelsamini sellise auto, mille kohta on olemas erapooletu eksperdi koostatud põhjalik kontrolli akt.

Kus on lähim ülevaatuspunkt?
 
Kas soovid broneerida aega?